O nás

Cestovná agentúra Topdovolenka je autorizovaným predajcom všetkých renomovaných a riadne poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom  trhu. Samozrejme v našej ponuke nechýbajú ani  maďarské, rakúske, či nemecké cestovné kancelárie. Všetky cestovné kancelárie, ktoré zastupujeme majú uzavreté poistenie voči insolventnosti, teda úpadku.

Prevadzkovateľom   cestovnej agentúry TOPdovolenka je spoločnosť BEVACOMP, s.r.o. so sídlom Košice Popradska 58B. Spoločnosť je zapísaná na Okresnom súde Košice, vložka s.r.o.
r.č.25909/V

Našou prioritou je prinášať vám  aktuálny prehľad dovoleniek a odborné poradenstvo pri výbere Vašej dovolenky. Našim osobným prístupom a skúsenosťami, sme zárukou kvalitnej a vydarenej dovolenky podľa Vašich predstáv a požiadaviek. S dôverou sa na nás obráťte so svojimi požiadavkami. Zadáte Vaše kritériá na dovolenku a my Vám urobíme výber zo všetkých ponúk tak, aby Vaša dovolenka bola čo najkvalitnejšia a za najlepšiu cenu.

Prostredníctvom www.topdovolenka.eu máte možnosť na jednom mieste bez akéhokoľvek rizika z pohodlia svojho domova porovnať a vybrať dovolenku presne podľa Vašich predstáv, a to  z denne aktualizovanej ponuky zájazdov od všetkých významných cestovných kancelárií. Neviete si rady? Nevadí, máte možnosť nás osobne navštíviť v našej kancelárii na Hlavnej 22 v Košiciach alebo nás kontaktovať mailom alebo telefonicky. Okrem kompletných dovolenkových balíčkov vám ponúkame aj individuálny dovolenkové služby, ako je napr. zabezpečenia ubytovania, kúpeľný pobyt, ponuku leteniek do celého sveta, zabezpečenie transferov, cestovného poistenia.

Prečo si vybrať nás?

  • ponúkame individuálny prístup ku každému z Vás a profesionálne spracovanie vašich požiadaviek
  • zájazdy si u nás objednávate za rovnakú cenu a podmienok ako v danej cestovnej kancelárii, nezaplatíte ani cent navyše
  • maximálne široká ponuka zájazdov od všetkých cestovných kancelárií prehľadne on-line na www.topdovolenka.eu
  • všetky cestovné kancelárie v jednom prehľadnom vyhľadávači a všetky informácie na jednom mieste
  • možnosť porovnať si jednotlivé cenové ponuky a vybrať si tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať
  • nákup z pohodlia vášho domova
  • dlhoročná profesionálna skúsenosť pracovníkov pri poradenstve a výbere Vašej dovolenky
  • ostatné doplnkové služby a ponuky v oblasti cestovného ruchu

Pre viac informácii volajte +421 907996573,alebo 055/63204 26 alebo píšte na

GARANCIA CENY

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že cena zájazdu, ktorý si u nás zakúpite je rovnaká s cenou zájazdu danej cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Nie je dovolené, aby  cestovné agentúry ceny svojvoľne upravovali, t.j. nie je možné ceny ani navýšiť ani uplatňovať vlastné zľavy. Jediné zľavy, ktoré môžu všetky cestovné agentúry uplatniť, sú zľavy, ktoré zadá samotná cestovná kancelária. Z tohto dôvodu u nás nezaplatíte viac, ako by ste zaplatili v samotnej cestovnej kancelárii , alebo v iných cestovných agentúrach.