Pokyny na cestu

Pokyny na cestu Vám zašleme dohodnutým spôsobom najneskôr týždeň pred odjazdom. Zájazdy Last minute sú vybavované aktuálnym spôsobom dohodnutým s našim pracovníkom.

 1. Vyberte si zájazd, ktorý Vám najviac vyhovuje pomocou rýchleho vyhľadávania stránky.
 2. Vyplňte formulár pre presnú kalkuláciu a nezáväznú objednávku a odošlite ho (objednávka je do podpísania cestovnej zmluvy nezáväzná)
 3. V krátkom čase Vás budeme telefonicky kontaktovať pre dohodnutie všetkých podrobností podľa Vašich požiadaviek.
 4. Overíme dostupnosť Vami vybraného zájazdu v cestovnej kancelárii.
 5. Po potvrdení dostupnosti zájazdu s Vami dohodneme spôsob korešpondencie všetkých potrebných dokumentov (e-mail, fax, pošta, osobné stretnutie).
 6. Doručené dokumenty vrátane cestovnej zmluvy si prečítajte, skontrolujte, doplňte požadované údaje a zmluvu podpíšte.
 7. Cestovnú zmluvu nám zašlite naspäť spolu s dokladom o zaplatení podľa doručených inštrukcií (faxom, e-mailom, alebo ju osobne vyzdvihneme na vami určenom mieste).
 8. Zaplatenie zájazdu
  • platbou cez internet (Internetbanking)
  • bankovým prevodom
  • vkladom v hotovosti v ktorejkoľvek pobočke VUB banky
  • v hotovosti v našej prevádzke príp.. na vami vopred určenom mieste
 9. Po obdŕžaní cestovnej zmluvy a potvrdení o zaplatení zájazdu Vás opäť kontaktujeme a potvrdíme prijatie uvedených dokladov.
 10. Týždeň pred odjazdom dostanete cestovné pokyny (v niektorých prípadoch dostanete podrobné cestovné pokyny priamo od cestovnej kancelárie. Letenky, vouchre (ubytovacie poukazy) a doklady o cestovnom poistení Vám však môžu byť vydané až na letisku. V prípade Last Minute zájazdov sa doba odovzdania cestovných pokynov adekvátne skracuje v závislosti od termínu zakúpenia zájazdu a plánovaného odjazdu na zájazd. Po vzájomnej dohode môže tiež nastať prípad, že podrobné informácie sú pre krátkosť vybavovacieho procesu odovzdané až pri preberaní leteniek na letisku)